34.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
34.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 25 stycznia. Wolontariusze kwestowali na terenie całej gminy! W Gminnym Ośrodku Kultury w Służewie odbył się Bal Karnawałowy z animatorem dla WOŚP, później licytacje, występ grupy tanecznej GOK Electra Cheerleading Academy, wspaniały skecz uczniów ze Szkoły Podstawowej w Służewie, koncert zespołu „Włodary”. Nie mogło zabraknąć wozu strażackiego OSP ze Służewa – ich obecność to już tradycja! Panie z KGW z Opok oraz „O’Dolinka” z Odolionu i „Nowinka” z Nowego Ciechocinka zapewniły gościom, wolontariuszom i organizatorom ucztę z niesamowitymi pysznościami, a nasz DJ zabawiał gości pomiędzy występami. Były brokatowe tatuaże, malowanie tatuaży i mnóstwo emocji i zabawy! Kwota zebrana dla WOŚP przez Sztab 6636 to 21679,83zł.
Więcej zdjęć w Galerii
Brak Komentarzy