Aktualności
Klub Młodzieżowy GOK
Pierwszy miesiąc już za nami… minął tak szybko ale pracowicie dla prowadzących i uczestników Koła Młodzieżowego GOK. Zajęcia edukacyjne, kreatywne, spotkania z psychologiem i zajęcia kulinarne to plan na lipiec, który zrealizowaliśmy w całości. Sadziliśmy, gotowaliśmy, byliśmy eko, robiliśmy doświadczenia, majsterkowaliśmy, używaliśmy wyobraźni. Na FB wstawiane były relacje i zdjęcia z naszych spotkań po każdych zajęciach. Na stronie, w naszej galerii znajdują się najfajniejsze foty z przekroju miesiąca. Zapraszamy do oglądania.
Brak Komentarzy